Samsunda asansörlü evden eve nakliyat 0552 232 55 55

Sigortalı Nakliyatta Dikkat!!

Samsun Evden Eve Nakliyatta SigortaSamsun evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmalar arasında birçok firma sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Sigortalı evden eve , ev eşyalarının taşınması sırasında oluşabilecek kaza , sorun ve zararlara karşın yapılan güvence işlemidir. Sigortalı taşımacılık iki şekilde yapılır. Bunlardan birincisi EMTİA sigortalı dediğimiz araç sigortasıdır. Diğeri ise eşyalarınızın Full sigorta sistemi ile sigortalanmasıdır.

Emtia sigortalı eşyalarınızın araç üzerinde aracın başına gelebilecek kaza vb olaylar karşısında eşyalarınızın sigortalanmasıdır. Bu iller arasında mesafe tutarınca sigorta firması tarafından belirlenir. Eşyaların ortalama bedellerine göre sigorta işlemi yapılmaktadır.

   Ancak emtia sigortası sadece eşyaların araç üzerinde kaza gibi sebeblerden dolayı zarar görmesinde devreye girer. Eşyaların yüklenmesi ve indirilmesi durumunda emtia sigortalı hiçbir şekilde karşılama yapmaz. Yani Samsun evden eve taşımacılıkta sizlerin dikkat etmesi gereken nokta sigortalı araç taşımacılığından ziyada taşıma yapan ekibin frofesyonel olmasıdır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyatta Araç Dışında Sigorta Yoktur.

   Evden eve taşıamcılığıdan bellirtiğimiz gibi sadece araç üzerinde eşyanın başına bir durum gelmesi durumunda sigorta şartları geçerlilik kazanmaktadır. Peki siz değerli müşterilerin eşyalarının sağlıklı taşınması için ne yapılmalı. Bunun için yapmanız gereken en önemli nokta güvenilir nakliye firması tercih etmektir. Güvenilir bakliye firması eşyalarını sigortalı taşıdığı gibi aynı zamanda elemanlarında kaynaklanan hasarlarıda karşılamaktadır. Samsunda güvenilir nakliye firmaları arasında lide durumda olan firmamız sizlerin eşyalarını sigortalı taşırken , profesyonel taşıyıcı ekibi ile eşyalarını temiz bir şekilde taşımaktadır. Eşyalarınızı taşıyan sonuçta insan mantıgı ile hareket ederken eşyalarınızda oluşabilecek hasarları da firma olarak karşılamayı prensip edindik.

Ucuz Evden Eve Nakliyattan KAÇININ!!!

. Biliyoruzki siz değerli müşterilerimiz eşyalarınızı hem temiz şekilde taşıtmak isterken hemde bütçenizi sarsmamasını istiyorsunuz. Bu durumun böyle olması da normal. Ancak bazı isteklerinizi bizlerden isterken iyi düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Sizlere kısaca ucuz nakliyeden kaçınmasını şu şekilde izah etmek isteriz. Düşük fiyatlara nakliye yapan firmalar sizlerin eşyalarında oluşabilecek zararları kaşılamazlar çünkü havuz sistemleri yoktur. Ucuz taşıma yapan evden eve nakliye firmaları genelde sağdan solda toplama hamallar ile işlerini yaparlar. Durum böyle olunca eşyalarının uzman olmayan kişiler tarafıdan taşınır.

   Biz class nakliyat olara sizlere geldiğimizde fiyatlarımız yüksek gelebilir. Şundan hiç şüphenız olmasın ki bizlerde işlerini ucuz yapan firmalar kadar anca para kazanıyoruz. Neden mi ? Çünkü bizler eşyalarını sigortalı taşırken oluşan hasarları karşıyor ve profesyonel ekibimize ciddi ödemeler yapıyoruz. Bu durumda bizlerin her eşyada kazancı sabitken eşyalarınıza yapacağımız masraf ve harcamalar sizlerin vereceğimiz fiyatı etkilemektedir. KALİTELİ TAŞIN , SAĞLAM TAŞIN mantığı ile sizlere sigortalı hizmet veriyoruz. Eşyalarınız zarar görmesin diye fiyatlarımız yüksek geliyorsa sizin tercihiniz. Bizim işimiz eviniz en iyi şekilde taşımanıza en büyük katkıyı sağlamak.

Saygılarımızla Samsun YILDIRIM CLASS NAKLİYAT

Pazartesi, 15 Aralık 2014 14:47

Samsun Evden Eve Nakliyatta Büyük Vurgun

Samsun Evden Eve Nakliyatta Büyük Vurgun

Samsunda ikamet etmekte olan ünlü dizi oyuncusu O.A Nakliyat firması kılığındaki dolandırıcılar tarafından fena dolandırıldı.

O.A İstanbula taşınmak için anlaşma yapmış olduğu kimlikleri henüz belli olmayan Ünlü bir nakliyat firması tarafından 1000000 tl kadar dolandırıldı.

 

 

 

AKILLARA GELMEZ DOLANDIRICILIK!!!

Dolandırıcı çete Samsun evden eve nakliyat firması gibi davranarak O.A nın evine geldiler ve evde bulanan antika değerindeki eşyaların ve para kasasının nasıl taşınması gerektiği hakkında O.A ile paylaştılar. İşlerinde profesyonel görünümü veren dolandırıcılar eşyaların toplamasından taşınmasına kadar her şeyi yapabileceklerine O.A yı ikna ederek anahtar teslim nakliyat yapmak için O.A ile 5.000 TL ye anlaştılar.

Kendi Elleri ile Dolandırıcılara Evini Teslim Etti.

O.A anlaşma bedelinin 2,500 tl sini dolandırıcı evden eve nakliyat firmasına ödedi. Taşımaya 8 kişi gelen ekip O.A nın evini 3 saatte araçlarına yüklediler.Sahte plaka ile gelen dolandırıcı evden eve nakliyat firması eşyaları yükledikten sonra ortadan kayboldu.

1.000.000 TL lik Vurgun.

Evindeki antika değeri 400.000 tl olan eşyaları ve 300.000 tl para bulunan kasasıyla beraber tüm eşyalarını dolandırıcılara kaptıran O. A çok zor durumlar yaşıyor.

Polisler dolandırıcıların peşinde….

Pazar, 14 Aralık 2014 14:40

Gece Hırsız Gündüz Öğrenci

Gece Hırsız Gündüz Öğrenci

Samsun Atakum Denizevlerinde oturmakta olan bir grup öğrenci oturdukları evde polisler tarafından baskına uğradı. Baskın sonucunda evde onlarca laptop 20 adet bilezik ve yüklü miktarda para bulunan öğrenciler bir gün öncesinde altınları çalışan bir ailenin ihbarı üzerine yakalandı.

Çete İstanbulla Bağlantılı Çalışıyor

Öğrenci sıfatında bulunan çetenin başındaki F.d ve İ.a isimli öğrenciler İstanbul’la bağlantılı çalışıyorlar. 19 mayıs üniversitesinde okuyan öğrenci çetesi İstanbul’da çalınan arabaların parçalarını Samsun sanayi sitesinde sattıkları ve buradan aldıkları paralar ile sürekli seyahat edip zengin ailenin çocukları gibi yaşayıp genç kızları kandırdıkları belirlendi.

Altlarındaki Araba Çalıntı Çıktı!!!

Polisin baskını üzerine yakalanan öğrencilerin kullandıklar araba çalıştı çıktı. Polis çeteyi göz altına alırken içlerinden 4 kişiyi tutukladı.

Samsun haber . (alıntı)

Cumartesi, 13 Aralık 2014 15:28

Evden Eve Nakliyatta K3 belgesi ve ÖNEMİ

K3 Belgesinin Önemi Nedir? Evden Eve Nakliyatta K3 Belgesi Şart Mı?

K3 yetki belgesi için başvuranların, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus özmal birim taşıtlarla en az 30 ton taşıma kapasitesine ve 5.000 Türk Lirası sermaye veya işletme sermayesine sahip olmaları şarttır. 

Bu şartları tamamlamış nakliye firmaları K3 belgesi almaya hak kazanmıştır.K3 belgesi sahipler

sadece kendilerina ait olan özmal araçlarını kullanabilirler.

K3 türü yetki belgesi sahipleri; eşya taşımalarında eşyaların teslim alınma adresi ile teslim etme adresleri arasında makul bir taşıma ve teslimat süresi taahhüdünde bulunmak ve taahhüt ettikleri süre içinde eşyayı yerine ve alıcısına ulaştırmakla yükümlüdürler.

-Nakliyat Sigortası Nedir? Evden Eve Nakliyatta sigortalı Taşımacılık

Nakliyat Sigortası ile (Emtea Sigortası ile) ev eşyalarının taşınması, bu taşıma sırasında karşılanan sorunlar ve tehlikeler  göz ardı edilmeyecek derecede önemli durumlardan biridir. Bundan dolayıdır ki evden eve nakliyat esnasında oluşabilecek tehlike ve sorunların güvence altına alması eden eve nakliyat sigortalarının konusunu oluşturmaktadır.  Taşımacılığın gelişmesi ile birlikte evden eve nakliyatta sigortalu taşımacılığın kapsadığı konular genişlemiştir., Evden eve nakliyatta Emtie sigortası ile taşımacılığın doğal tehlikelerine ilave olarak ev eşyalarının doğal niteliklerinden doğan tehlikeler ile bazı ticari tehlikeleri de evden eve nakliyatta sigorta kapsamına dahil edmilmiştir..

Emtea sigortası yapılırken evden eve nakliyat esnasında taşıma yapan aracın uğrayacağı kazadan ev eşyalarına gelebilecek zarar veya hasara karşı olabildiği gibi, nakliyat esnasında bütün tehlikeleri kapsayacak şekilde de yapılabilmektedir.

*Sigortalı Taşımacılıkta esas Emtea sigortası asıl olarak ev eşyalarını taşıyan kamyon, kamyonet veya aracın nakliye esnasında  çarpışması,  yanması,devrilmesi, çarpması veya yoldan çıkarılması, yıldırım, toprak veya dağ heyelanı, seylap, çığ, köprülerin yıkılması dere taşması, veya çökmesi ev eşyalarının tamamının veya kısmi hasarını kapsamaktadır.
    
Fakat Evden Eve Nakliyat Yapılırken Emtea Sigorta aşağıdaki durumları kapsamaz;
*Sigortalının kasti hareketine yüklenebilen ziyan ve hasarlar,
*Ev eşyasının içerisinde bulaun bazı eşyaların  akma, fire, aşınma veya yıpranmalar;
*Müşteri tarafından paketlenmiş eşyaların paketlerin içinden çıkan kırılmalar ve hazarlardan,

*Evden eve nakliyat firmaları emtea sigortasının karşılamadığı bazı durumlar kendi karşılayabilmektedir.Biz Yıldırım  Class nakliyat olarak Emtea sigortanın kapsamadığı durumlarda sorumluluklarımızı bilerek çalışmaktayız.

Yıldırım Class Nakliyat farkıyla tanışmak için  0362 437 0364 ve 0545 834 94 94 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Taşımacılık Nedir?

Taşımacılık Nedir.?

Taşımacılık , kara , hava veya demiryolu ile her türlü mal, hayvan ve insanın bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemidir.

Diğer bir ifade ile kimyasal tepkimeler veya fiziksel olaylarda maddenin uzay içinde bir konumdan başka bir konuma götürülmesi olayıdır.

Bu ifadeleri bir çok bilim dalına göre şekillendirebiliriz. Ancak bizim işimiz ev taşımacılığı olduğundan dolayı bize göre taşımacılık;

Bir adreste bulunan ev eşyalarını güvenli bir şekilde ambalajlayıp, paketleyip araca düzenli ve sıralı bir şekilde istif edilmesi ile başka bir adrese SİGORTALI bir şekilde tüm tedbirleri alarak taşınması ve eş eyalarının gideceği adrese kurulumun yapılması işlemidir.Evden eve a-nakliyat firması olarak Samsun’da taşımacılık anlamını her zaman bu şekilde algıladık ve bu düşüncemiz bizleri bugün buralara getirdi. Taşımacılıkta evden eve nakliyat= “Güvenli ,Sorunsuz ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat”demektir.

Evden Eve Fiyatları

Araç Filomuz

Samsun Nakliyat

Samsun Nakliyat hizmetimizle sizlere aşağıdaki şekilde hizmet veriyoruz.

  • Samsun Nakliyat için ekpsertis hizmeti
  • Samsun Nakliyat için Ambalajlama hizmeti
  • Samsun Nakliyat için Paketleme hizmeti
  • Samsun Nakliyat için Araçlara İstifleme
  • Samsun Nakliyat için Sigortalı Hizmeti
  • Samsun Nakliyatta hizmet sonrası destek

Samsun nakliyat hizmeti alanında faaliyetlerimizi nasıl yaptığımız hakkında detaylı bilgi için bizlere evden eve nakliyat telefonlarından ulaşabilirsiniz.

samsun evden eve nakliyat,

samsun nakliyat firması,

samsundaki nakliyeciler,

samsun taşımacılık,

Evden Eve Samsun

Etiket bulutu

Ziyaretci Sayacımız

Bugün34
Dün72
Bu Hafta270
Bu Ay1664
Toplam66780

Currently are 53 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions
 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Easy to startSamsun evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizden %100 müşteri memnuniyeti almanın grurunu yaşıyoruz..

Referanslarımız...

Hizmet Sonrası Destek

Docs / SupportSamsun Nakliyat firması olarak günlük sevkiyatlarımızda sorun yaşanmaması için ugraşırken hizmet sonrası desteğimize sond erece önem vermektediyiz. Banka ve agır yük taşımacılığında son derecek destek ekibiz ile çalışmaktayız.

 

Nakliyatta%100 Güven

Joomla templates by Joomlashine