Samsun Evden Eve Nakliyatta Büyük Vurgun

Samsun Evden Eve Nakliyatta Büyük Vurgun

Samsunda ikamet etmekte olan ünlü dizi oyuncusu O.A Nakliyat firması kılığındaki dolandırıcılar tarafından fena dolandırıldı.

O.A İstanbula taşınmak için anlaşma yapmış olduğu kimlikleri henüz belli olmayan Ünlü bir nakliyat firması tarafından 1000000 tl kadar dolandırıldı.

 

 

 

AKILLARA GELMEZ DOLANDIRICILIK!!!

Dolandırıcı çete Samsun evden eve nakliyat firması gibi davranarak O.A nın evine geldiler ve evde bulanan antika değerindeki eşyaların ve para kasasının nasıl taşınması gerektiği hakkında O.A ile paylaştılar. İşlerinde profesyonel görünümü veren dolandırıcılar eşyaların toplamasından taşınmasına kadar her şeyi yapabileceklerine O.A yı ikna ederek anahtar teslim nakliyat yapmak için O.A ile 5.000 TL ye anlaştılar.

Kendi Elleri ile Dolandırıcılara Evini Teslim Etti.

O.A anlaşma bedelinin 2,500 tl sini dolandırıcı evden eve nakliyat firmasına ödedi. Taşımaya 8 kişi gelen ekip O.A nın evini 3 saatte araçlarına yüklediler.Sahte plaka ile gelen dolandırıcı evden eve nakliyat firması eşyaları yükledikten sonra ortadan kayboldu.

1.000.000 TL lik Vurgun.

Evindeki antika değeri 400.000 tl olan eşyaları ve 300.000 tl para bulunan kasasıyla beraber tüm eşyalarını dolandırıcılara kaptıran O. A çok zor durumlar yaşıyor.

Polisler dolandırıcıların peşinde….

Son Düzenlenme Pazartesi, 15 Aralık 2014 14:50

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Joomla templates by Joomlashine