Sigortalı Nakliyat Nedir. Evden Eve Nakliyatta Emtea Sigortası Ne demek

-Nakliyat Sigortası Nedir? Evden Eve Nakliyatta sigortalı Taşımacılık

Nakliyat Sigortası ile (Emtea Sigortası ile) ev eşyalarının taşınması, bu taşıma sırasında karşılanan sorunlar ve tehlikeler  göz ardı edilmeyecek derecede önemli durumlardan biridir. Bundan dolayıdır ki evden eve nakliyat esnasında oluşabilecek tehlike ve sorunların güvence altına alması eden eve nakliyat sigortalarının konusunu oluşturmaktadır.  Taşımacılığın gelişmesi ile birlikte evden eve nakliyatta sigortalu taşımacılığın kapsadığı konular genişlemiştir., Evden eve nakliyatta Emtie sigortası ile taşımacılığın doğal tehlikelerine ilave olarak ev eşyalarının doğal niteliklerinden doğan tehlikeler ile bazı ticari tehlikeleri de evden eve nakliyatta sigorta kapsamına dahil edmilmiştir..

Emtea sigortası yapılırken evden eve nakliyat esnasında taşıma yapan aracın uğrayacağı kazadan ev eşyalarına gelebilecek zarar veya hasara karşı olabildiği gibi, nakliyat esnasında bütün tehlikeleri kapsayacak şekilde de yapılabilmektedir.

*Sigortalı Taşımacılıkta esas Emtea sigortası asıl olarak ev eşyalarını taşıyan kamyon, kamyonet veya aracın nakliye esnasında  çarpışması,  yanması,devrilmesi, çarpması veya yoldan çıkarılması, yıldırım, toprak veya dağ heyelanı, seylap, çığ, köprülerin yıkılması dere taşması, veya çökmesi ev eşyalarının tamamının veya kısmi hasarını kapsamaktadır.
    
Fakat Evden Eve Nakliyat Yapılırken Emtea Sigorta aşağıdaki durumları kapsamaz;
*Sigortalının kasti hareketine yüklenebilen ziyan ve hasarlar,
*Ev eşyasının içerisinde bulaun bazı eşyaların  akma, fire, aşınma veya yıpranmalar;
*Müşteri tarafından paketlenmiş eşyaların paketlerin içinden çıkan kırılmalar ve hazarlardan,

*Evden eve nakliyat firmaları emtea sigortasının karşılamadığı bazı durumlar kendi karşılayabilmektedir.Biz Yıldırım  Class nakliyat olarak Emtea sigortanın kapsamadığı durumlarda sorumluluklarımızı bilerek çalışmaktayız.

Yıldırım Class Nakliyat farkıyla tanışmak için  0362 437 0364 ve 0545 834 94 94 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Son Düzenlenme Cumartesi, 13 Aralık 2014 14:47

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Joomla templates by Joomlashine